(آموزش جامع لینوکس (سطوح مقدماتی و متوسط

تولید کننده: مهندس سید حسین رجاء
لينوكس در سايه همكارى و تبادلات علمى هزاران نفر در سرتاسر جهان ايجاد شده و توسعه يافته است. گستردگى اين مشاركت به قدرى است كه سیستم‌عامل لينوكس را زيباترين دستاورد همكارى جمعى بشر نامیده‌اند. فرهنگى كه بر جامعه لينوكس و متن¬باز حاكم است فرهنگ يارى، اشتراك اطلاعات و تلاش براى بهبود هر چه بيشتر محصولات است.
قیمت محصول: 1,500,000 ﷼
بسته بندی Tooltip

سرفصل مطالب و دموی محصول

لينوكس در سايه همكارى و تبادلات علمى هزاران نفر در سرتاسر جهان ايجاد شده و توسعه يافته است. گستردگى اين مشاركت به قدرى است كه سیستم‌عامل لينوكس را زيباترين دستاورد همكارى جمعى بشر نامیده‌اند. فرهنگى كه بر جامعه لينوكس و متن­باز حاكم است فرهنگ يارى، اشتراك اطلاعات و تلاش براى بهبود هر چه بيشتر محصولات است. هر كس می‌خواهد با اين سیستم‌عامل كار كند، بايد تمامى دیدگاه‌ها و عقايد قبلى خود را درباره نرم‌افزار و سیستم‌عامل كنار بگذارد و با يك ديدگاه جديد وارد دنياى لينوكس شود، چون لينوكس در جهانى با فرهنگ متفاوت زندگى می‌کند.

مخاطبین اصلی کتاب، متخصصین لینوکس، مدیران شبکه، متخصصین حوزه نرم‌افزارهای متن باز، برنامه نویسان، متقاضيان و شرکت‌کنندگان در آزمون‌هاي موسسه LPI از LPIC-1 تا LPIC-3 و همچنین شرکت RedHat مانند RHCSA، RHCE و RHCSS، دانشجویان رشته نرم‌افزار و فناوری اطلاعات، کارشناسان امنیت و تمامی افراد علاقه‌مند به حوزه لینوکس و مباحث پیرامونی آن می‌باشند.

مباحث این کتاب 710 صفحه ای که در سطوح مقدماتی و متوسط تنظیم شده است، به اختصار شامل موارد زیر است:

۱- آشنایی با لینوکس و متن باز

2- آشنایی با مدارک لینوکس

3- نصب لینوکس

4- دستورات GNU/Linux

5- راهنما در لینوکس

6- معماری سیستم

7- نصب و مدیریت Package‌های نرم‌افزاری

8- کار با عبارات با قاعده (Regullar Expression)

9- مدیریت پروسه‌ها

10- Device‌ها، سیستم فایل‌ و مدیریت پارتیشن

11- پیکربندی شبکه

12- سرویس‌های حیاتی

13- Shell Scripting توسط Bash

 

فهرست مطالب کتاب

نمونه مطالب کتاب

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.