راهنمای Microsoft SQL Server 2016

تولید کننده: مهندس سید حسین رجاء
شابک : 9786001247323 ناشر: موسسه فرهنگی دیباگران تهران در Microsoft SQL Server 2016 ویژگی‌ها و به‌روزرسانی‌های جدیدی در پلتفرم داده ایجاد شده است که باعث می‌شود پیشرفت‌های چشمگیری برای امنیت پیشرفته و غنی‌تر، گزارش دهی ادغام‌شده و قابلیت‌های تحلیلی ایجاد شوند.
قیمت محصول: 210,000 ﷼
بسته بندی Tooltip

سرفصل مطالب و دموی محصول

در Microsoft SQL Server 2016 ویژگی‌ها و به‌روزرسانی‌های جدیدی در پلتفرم داده ایجاد شده است که باعث می‌شود پیشرفت‌های چشمگیری برای امنیت پیشرفته و غنی‌تر، گزارش دهی ادغام‌شده و قابلیت‌های تحلیلی ایجاد شوند.

کار را با معرفیِ سه ویژگیِ امنیتی جدید که برای حفاظت از داده‌هایتان می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید شروع می‌کنیم: همیشه رمزگذاری شده (Always Encrypted)، امنیت سطح سطر (Row-Level Security)، و ماسک گذاری داده‌ پویا (Dynamic data masking). سپس به‌روزرسانی‌های عمده‌ موتور پایگاه داده که شما را قادر به عملکرد مدیریتی و ذخیره‌سازیِ بهتر می‌کند را شرح می‌دهیم: پیکربندیِ TempDB، Query Store و پایگاه داده‌ Stretch. در نهایت، چند به‌روزرسانی در سرویس‌های گزارش دهی، از جمله مجازی‌سازی داده‌های جدید، پشتیبانی از گزارش‌های موبایلی، شاخص‌های عملکردیِ کلیدی، به‌روزرسانی‌های عضویت (اشتراک) و موارد دیگر را بررسی خواهیم کرد.

فهرست مطالب کتاب

نمونه مطالب کتاب

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.