شابک : 9786006529004     ناشر: انتشارات پندارپارس

کتاب امنیت پست الکترونیکی

تولید کننده: مهندس سید حسین رجاء
شابک : 9786006529004 ناشر: انتشارات پندارپارس فن‌آوري پست الکترونيکی، با توجه به استفاده روز افزون از آن در عصر اطلاعات، به يکي از ملزومات زندگي بشر، براي مکاتبات و مراسلات بين افراد، تبديل شده است. با توجه به این مسئله، نکته قابل اهميت در مورد پست الکترونيکی اين است که سرور و سرويس پست الکترونيکی و پیام‌ها و مکاتبات رد و بدل شده بين افراد، داري امنيت قابل قبولي باشد تا افراد با اطمينان خاطر از اين فن‌آوري، استفاده کنند.
قیمت محصول: 45,000 ﷼
بسته بندی Tooltip

سرفصل مطالب و دموی محصول

در این کتاب ابتدا به بررسی نحوه عملکرد سيستم پست الکترونيکی و معرفي پروتکل‌های پست الکترونيکی مي‌پردازيم. برای ارزيابی مخاطرات سيستم پست الکترونيکی، با بررسی صورت گرفته روش خاصی برای پست الکترونيکی ارائه نشده است. با بررسی روش‌های ارزيابی ديگر سیستم‌ها و نقاط ضعف و قوت آنها، از روش آقای کانوری که روشی برای ارزيابی در حيطه امنيت شبکه می‌باشد، برای ارزيابی مخاطرات پست الکترونيکی استفاده مي‌كنيم. با ارائه جداول خاص و استفاده از فرمول کانوری، به بررسی مخاطرات مي‌پردازيم که معيار کار ما برای ارزيابی مخاطرات می‌باشد. پس از آن، به معرفي و بحث بر روي مخاطرات موجود در سرور و سرويس پست الکترونيکی مي‌پردازيم. در فصل بعد، به مکانيزم‌های امن کردن مخاطرات سرور و سرويس پست الکترونيکی مي‌پردازيم. ميزان کاهش مخاطره را با به‌کارگیری مکانيزم‌ها و راهکارهای موجود، به صورت مطالعه موردی و به وسیله آزمايش‌هايي بدست می‌آوريم. در نهايت و در فصل نتيجه گيري، پست الکترونيکی را از لحاظ امنيت و نوع سازمان، دسته بندی کرده و مکانیزم‌های ايمن سازی پست الکترونيکی را ارائه می‌دهيم.
مخاطبين اصلي كتاب، كارشناسان پست الكترونيكي، كارشناسان امنيت، مديران شبكه، دانشجويان رشته نرم افزار، متخصصين لينوكس و تمامي افراد علاقه‌مند به حوزه پست الكترونيكي مي‌باشند.

- فهرست مطالب کتاب
- نمونه ای از مطالب کتاب

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.